Turnusy rehabilitacyjne » Zabiegi uzdrowiskowo - rehabilitacyjne w Ustce
Strona główna | Skocz do treści

Zabiegi uzdrowiskowo - rehabilitacyjne w Ustce

Magda Pokoj Masaz

Serdecznie zapraszamy do korzystania z wypoczynku i rehabilitacji w ośrodku wczasowo- rehabilitacyjnym Magda w Ustce, nadmorskiej miejscowości uzdrowiskowej.

Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla każdego kto chce wypocząć, poprawić swoje zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną.

Jesteśmy uprawnieni do przyjmowania osób niepełnosprawnych z dofinansowaniem ze środków PFRON. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne, nasz numer OD 22/31/14 ważny do dnia 10.04.2018 roku, oraz koncesję organizatora turnusów rehabilitacyjnych OR 22/04/15 ważny do 10.04.2018 r.

Dom Wczasowy Magda położony jest w willowej dzielnicy Ustki – Osiedle Przewłoka. Obiekt wolnostojący z wydzieloną częścią konsumpcyjną, w której serwujemy bardzo dobre domowe posiłki. Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe 2,3 osobowe pokoje wyposażone w pełny węzeł sanitarny, TV analogowa, Wi-Fi. Taras zewnętrzny jest idealnym miejscem do biesiadowania przy grillu. Posesja z nieodpłatnym parkingiem, ogrodzona. Baza zabiegowa na miejscu.

Naszym niebywałym atutem jest wysoki profesjonalizm wykonywanych zabiegów rehabilitacyjnych oraz miła, rodzinna atmosfera, dzięki czemu stale powiększa się grono naszych stałych klientów (referencje).

xhtml/css by