ośrodki rehabilitacyjne nad morzem

Ośrodki rehabilitacyjne nad morzem – jak wybrać najlepszy ośrodek?

Wszystkie ośrodki rehabilitacyjne nad morzem oferują codzienną opiekę medyczną i różnego rodzaju zabiegi – jak zatem wybrać najlepszy ośrodek, taki, który sprosta naszym potrzebom? Na czym należy się skupić szukając idealnego miejsca na rehabilitację?

  • Zabiegi rehabilitacyjne – to chyba najważniejsza kwestia, jeśli chodzi o wybór najlepszego obiektu. Zanim zdecydujemy się na konkretny ośrodek, warto szczegółowo zapoznać się z listą zabiegów jakie mają w swojej ofercie ośrodki rehabilitacyjne (szczegółowy zakres rehabilitacji w naszym Domu Wczasowym znajdziesz na podstronie REHABILITACJA).
  • Specjalizacje – nierzadko poszczególne ośrodki specjalizują się w leczeniu konkretnych schorzeń, dlatego warto wcześniej upewnić się, czy dany ośrodek oferuje zabiegi, które nas interesują. 
  • Uprawnienia – ośrodki uprawnione są do przyjmowania osób niepełnosprawnych z konkretnymi schorzeniami. Pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić, czy zaliczasz się do któregoś z nich.
  • Możliwość dofinansowania – zanim zdecydujesz się na dany ośrodek rehabilitacyjny, sprawdź czy istnieje w nim możliwość dofinansowania  turnusów rehabilitacyjnych. Każdy ośrodek w którym istnieje taka możliwość musi być wpisany do rejestru ośrodków w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne.
  • Lokalizacja – ośrodki rehabilitacyjne nad morzem zlokalizowane są w różnych miejscowościach. Zobacz jaka miejscowość najbardziej Ci odpowiada i jakie warunki noclegowe oferują poszczególne obiekty.

Lokalizacja

Dom Wczasowy Magda zlokalizowany jest w uzdrowiskowej miejscowości Ustka – wchodzącej w skład powiatu słupskiego i województwa pomorskiego.  Charakteryzuje się klimatem o właściwościach leczniczych i licznymi nadmorskimi obszarami leśnymi. To idealne miejsce na wypoczynek i skorzystanie z dobroczynnych rehabilitacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o miejscowości Ustka? – kliknij i dowiedz się więcej.

Kontakt

Jesteś zainteresowany rehabilitacją w naszym ośrodku? Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Dom Wczasowy Magda
ul. A. Asnyka 7 76-270 Ustka
tel. +48 59 725 13 62
tel. kom. +48 603 642 432

ośrodki rehabilitacyjne nad morzem

ustka

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ +48 603 642 432

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA WYBÓR NASZEGO OBIEKTU JAKO MIEJSCA PAŃSTWA WYPOCZYNKU, REHABILITACJI I RELAKSU.