Turnus rehabilitacyjny nad morzem

Turnus rehabilitacyjny nad morzem czy w górach?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: rehabilitacja nad morzem czy w górach? Nie ma jednolitej odpowiedzi. To, czy wybierzemy turnus rehabilitacyjny nad morzem czy w górach zależy tylko i wyłącznie od naszych osobistych preferencji – część ludzi będzie w stanie bardziej wypocząć w górach, inni zaś nad morzem. Zdecydujmy się więc na to, co dla nas najlepsze. Rehabilitacja to nie tylko czas ciągłych zabiegów – to czas, w którym możemy odpocząć, uporządkować myśli i zwyczajnie zwolnić tempo. To czas dla naszego ciała i umysłu, wybierzmy więc takie miejsce, w którym będziemy czuć się dobrze.

ZdecydowałeŚ się na TURNUS REHABILITACYJNY NAD MORZEM? CZEKAMY NA CIEBIE!

Serdecznie zapraszamy na turnus rehabilitacyjny nad morzem w Domu Wczasowym Magda. Ośrodek mieści się przy ulicy Asnyka 7 w nadmorskiej, uzdrowiskowej miejscowości Ustka. Położony w willowej dzielnicy ośrodek posiada wydzieloną część konsumpcyjną, gdzie można zasmakować pysznych, domowych posiłków. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się bezpłatny parking.

Komfortowo wyposażone pokoje 2 i 3 osobowe posiadają pełny węzeł sanitarny,TV oraz Wi-Fi. Istnieje możliwość grillowania na zewnętrznym tarasie.

Odległość od morza to jedyne 15 – 20 min spacerkiem (ok. 1 km). Gratisowo o stałych godzinach wozimy kuracjuszy obie strony nad morze naszymi prywatnymi busami. Ponadto gwarantujemy przywóz i odwóz gości z dworca PKS, PKP i Komunikacji Miejskiej do Ośrodka w Ustce.

Sprawdź cennik i terminy na 2018 rok.

turnus rehabilitacyjny nad morzem

zapraszamy

Turnus rehabilitacyjny nad morzem w naszym ośrodku gwarantuje wykonywanie profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych oraz miłą atmosferę. Wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy i fizjoterapeutów z przyjemnością pomaga wracać do zdrowia naszym Gościom i sprawia, że zabiegi wykonywane są w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jesteś zainteresowany?

Tu jesteśmy:

Dom Wczasowy Magda
ul. A. Asnyka 7 76-270 Ustka
tel. +48 59 725 13 62
tel. kom. +48 603 642 432

e-mail: magda@ta.pl
www.magda.ustka.pl
www.zdrowieamazonek.pl

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ +48 603 642 432

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA WYBÓR NASZEGO OBIEKTU JAKO MIEJSCA PAŃSTWA WYPOCZYNKU, REHABILITACJI I RELAKSU.